fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка хамок платнена / Lulaska Hamok platnena

1.849 ден

SKU: 104387 Категории , , Ознака:
Сподели:

Материјал: 65% памук и 35% полиестер кој обезбедува мек и силен стол што гарантира дека нема да се скине или да се расипе со нормална употреба.

Лесно е да се постави висечката лежалката. Откако ја избравте идеалната позиција за да биде пријатно и безбедно се што треба да направите е да го закачете.

Лежалката создава одлично место за седење за деца и возрасни.

Широка употреба:Висечката лежалка е лесна за чување и носење и погоден за различни места, вклучувајќи дрвја, природа, па дури и за сите удобни агли во домот.

Виси го овој удобен стол за лежалки насекаде Без оглед каде е поставено, ова столче за хамаси дефинитивно ќе стане едно од вашите омилени места.

Совршен дизајн: Без разлика дали читате книга, списание или гледате филм или телефон, сончајте се во убаво време, слушајте музика во дождлива спална соба или гледате во ѕвездите во тивка ноќ. Обезбедува врвна удобност и привлечност за луѓето од сите возрасти. совршена релаксација

Пакет со вклучена: 1 * седиште за хамак, 2 * перници, 1 * торба за носење

  • НАЈВИСОК УДОБЕН И БЕЗБЕДНОСТ  – седиштето на фотелјата  е едноставно огромно! Дури 120x150cm, толку големото седиште ќе ви овозможи да се одморите за ништо во градината, на терасата, балконот или во просторијата. Покрај тоа, максималното оптоварување е 150 kg, што ќе ви овозможи најголема удобност и безбедност.
    • ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ   ПЕРНИЦИ –  Материјалот  обезбедува соодветна вентилација , која ја одржува удобноста при користење на висечко столче дури и во топли денови . Дополнително, на лулашката додадовме две многу удобни перници.

 

  • Благодарение на тоа што хамакот има дрвена попречна шипка, овозможува удобно држење додека се релаксира. Можете слободно да читате и набљудувате околината . Совршен за трајна инсталација во градината, на терасата или во просторијата

 

  • СПЕЦИФИКАЦИЈА – боја: беж; материјал: ткаенина / дрво / метал; максимално оптоварување: 150 kg;
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка хамок платнена / Lulaska Hamok platnena

1.849 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД