fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Каре тросед lulaska kare

12.890 ден

SKU: 011712 Категории ,
Сподели:

Метална нишалка за градина – обработена со сива боја. Лулашката е многу издржлива и има долг живот благодарение на материјалот и дизајнот. Конструкцијата е цврста и стабилна. Седиштето и настрешницата се изработени од полиестер во карирана шема.

 

Спецификации:

  • големина: 115 x 195 x 172 см
  • носивост: 240 kg
  • метална нишалка
  • тежина: 39 кг

 

Содржина на пакетот:

  • 1 x замав
  • големина на картон: 157 x 57 x 30 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Каре тросед lulaska kare

12.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД