fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка АНА метална тросед lulaska metalna trosed ANA

14.199 ден

крем
сива
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

100% Сосема нов и висококвалитетен.

Метална рамка во форма „А“ за рамномерна стабилност, со прашкаст слој за дополнителна цврстина и издржливост.

Со надземна покривка отпорна на временски услови за да се обезбеди сенка и заштита од УВ зраци, сјајно сонце и благ дожд.

Искористете ги сончевите денови максимално со оваа наша кабриолет столица за нишање 2-во-1.

Може да се користи на внатрешен двор, во двор, на трем или секаде каде што има простор.

Столот за нишање со 3 седишта се претвора во кревет брзо и беспрекорно. Креветот може да се поправи кога сакате да спиете мирно.

Оваа шик столица за лулање е апсолутен белег во вашата градина, на терасата или на балконот и служи како совршено место за одмор.

 

Лесно се инсталира

Вклулена сунгереста подлога

Невклучува перници

Висина на ставката 165 см

 

Должина на ставката 210 см
Ширина на ставка 115 см
Материјал Метал, полиестер, Оксфордско платно
Внатрешна/Надворешна
Карактеристики
Прилагодлив, крошна, заштитен од УВ,
Потпирач за рака, со потпирач за грб
Стил Модерен

 

 
Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка АНА метална тросед lulaska metalna trosed ANA

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД