Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Табуретка стол пластична ратан средна Taburetka stol ratan sreden b213-2 37*37*33sm

119 ден

кафеава
крем
светло плава
сива
SKU: 001359 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

 

Димензии: В – 33см    Ш – 27см х 27см

Тежина: 680г

Издржливост: 100кг

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Табуретка стол пластична ратан средна Taburetka stol ratan sreden b213-2 37*37*33sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД