fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Табуретка стол пластична голема Taburetka stol ratan golema b213-3 37*37*45sm

179 ден

кафеава
крем
светло плава
сива
SKU: B213-3 Категории , , Ознаки: , ,
Сподели:

 

Димензии: В – 45см    Ш – 28см х 28см

Тежина: 950г

Издржливост: 100кг

Димензии 37 × 37 × 45 cm
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Табуретка стол пластична голема Taburetka stol ratan golema b213-3 37*37*45sm

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД