fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол пластичен со потпирач низок Фотелја Ceren 006150 / Stol plsticen so potpirac nizok

479 ден

крем
лила
розе
сива
темно плава
SKU: 006150 Категории ,
Сподели:

Димензии: В – 70см    Ш – 35см х 35м

Тежина: 1,8kг

Издржливост: 100кг

Избери Боја~

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол пластичен со потпирач низок Фотелја Ceren 006150 / Stol plsticen so potpirac nizok

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД