fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Акапулко крем Masa Akapulko krem

2.090 ден

SKU: 0040-587403 Категории ,
Сподели:

Акапулко  е кратка тркалезна странична/кафе масичка, главно за надворешна употреба. Се потпира на основа со 3 црни метални ногарки. Масата е конусна изработена од синтетички ратан во беж боја, а нејзината површина е безбедносно стакло. Прекрасна маса, која ако се комбинира со столчиња од истата серија ќе биде неверојатен дел од вашиот простор.

Димензии:
Φ47x45h См.

Материјали:
Основата со 3 краци е направена од цврст метал од 13 мм, што додава цврстина и има пластични капачиња на дното на нозете за да ги заштити вашите подови.
Масата е направена од синтетички ратан, кој е синтетички материјал направен од ПВЦ, односно, висококвалитетни вештачки влакна. Ова дава одлична цврстина и издржливост во услови на екстремна топлина или студ.
Површинското стакло е таканареченото калено стакло. Ова е тип на заштитно стакло за четири пати посилно од обичното стакло. И, за разлика од обичното стакло, кое може да се скрши на назабени парчиња кога ќе се скрши, каленото стакло се скрши на мали, релативно безопасни зрнести парчиња. Како резултат на тоа, калено стакло се користи во оние средини каде што безбедноста на луѓето е проблем, како домашните апликации итн.

Одржување:
Сите градежни материјали се погодни за корисникот што го прави многу лесен за одржување. Сè што му треба е бришење прашина и кога е потребно, чистење со влажна крпа. Не користете хемиски средства за чистење, како белило итн.

Предности:
• Прекрасен и безвременски дизајн
• Квалитетни градежни материјали
• Лесно одржување
• Може да се комбинираат со столици од истата серија
** Претставувањето на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Акапулко крем Masa Akapulko krem

2.090 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД