fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Август метални ногарки дрвона подлога орев 110*70sm Masa avgust metalna osnova Drvena podloga orev

10.290 ден

SKU: 197-000013 Категории ,
Сподели:

Маса Август метал црн дрво орев 110x70x73cm

Дали барате маса за вашата кујна или трпезарија која ќе импресионира со својот едноставен, но елегантен дизајн? Август е совршен за вас! Изберете август и комбинирајте квалитет и ергономија.

Карактеристики:
* Стабилна површина изработена од висококвалитетна иверица со меламинска облога со отпорност на тежина, абење и време.
* Конструкцијата се потпира на метални ногарки.
* Се нуди во орев-црна боја.
* Растојание меѓу ногарки: 90 cm

Димензии:
Должина: 110 cm
Ширина: 70 cm
Висина: 73 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Бојата на испорачаниот производ може да се разликува од бојата на производот на сликата.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Август метални ногарки дрвона подлога орев 110*70sm Masa avgust metalna osnova Drvena podloga orev

10.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД