fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Маса фрижидер GO BAR Masa frizider Original price was: 3.000 ден.Current price is: 2.390 ден.
Клупа ЕДИН Klupa EDIN KETER Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.890 ден.

Маса фрижидер Go Bar ratan Masa frizider

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Функционален бар во градината, кој се преклопува како практична маса и по расклопувањето може да послужи како класичен бар со ладилник за пијалоци. Елегантниот дизајн кој наликува на ткаенина од ратан и функционалноста го прават COOL BAR RATTAN многу корисно решение за организирање социјални и семејни состаноци во градината.

– Rattan Garden Drink Bar
– Димензии на производот [cm]: 49,5 x 49,5 x 57 – 82,5
– Нето тежина [kg]: 6
– Боја антрацит

– Градинарска шипка
– пакување на производителот
– доказ за купување

– Табела, шанк и фрижидер во едно
– Елегантен дизајн
– Отпорен на временски услови
– Капацитет: 30 l
– Антрацит

Избери Боја

Кафеава, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса фрижидер Go Bar ratan Masa frizider

Original price was: 6.000 ден.Current price is: 4.890 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД