fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Mаса Лаура метал-пе ратан природен 80x80x75cm Masa laura

4.890 ден

SKU: 140-000035 Категории ,
Сподели:

Laura градинарска маса pakoworld метал-пе ратан природен 80x80x75cm

За оние од вас кои бараат градинарска маса која импресионира со својата естетика и квалитет на градба, серијата Laura е најдобриот предлог за купување.

Технички карактеристики:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Поставата со PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
* Стакло: калено стакло 5мм – проѕирно кафеаво.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Се нуди во боја: Природна.

Димензии на производот:
Должина: 80 см
Ширина: 80 cm
Висина: 75 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Mаса Лаура метал-пе ратан природен 80x80x75cm Masa laura

4.890 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД