fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса на преклоп 80*140см метална кон струкција пластична подлога Masa preklop

2.799 ден

Маса за преклопување 80*140см

бела
кафеава
крем
темно зелена
SKU: 49601 Категории , ,
Сподели:

Маса за преклопување 80*140см

Засилена пластична површина

Метална рамка

Лесно се отвора

Се користи внатре и надвор

Се комбинира со фотелји во исти бои

Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса на преклоп 80*140см метална кон струкција пластична подлога Masa preklop

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД