fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Naoki метал црно-пе сиво-стакло 80x80x78cm masa

3.790 ден

SKU: 140-000002 Категории , ,
Сподели:

Naoki маса pakoworld метал црно-пе сиво-стакло 80x80x78cm

За оние од вас кои бараат градинарска маса која импресионира со својата естетика и квалитет на градба, серијата Naoki е најдобриот предлог за купување.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од метал со одличен квалитет (нога D50mm) со отпорност на стрес и абење.
Главно на маса од ЈП ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Стакло: калено стакло 6мм – проѕирно.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во боја: Сива – Црна.

Димензии на производот:
Должина: 80 cm
Ширина: 80 cm
Висина: 78 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Naoki метал црно-пе сиво-стакло 80x80x78cm masa

3.790 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД