fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

МАСА ПИК НИК 40*50см ПРЕКЛОП МАЛА Masa pik-nik mala

739 ден

SKU: 000219 Категории ,
Сподели:

Доколку сакате да му дадете допир на оригиналност на вашиот дом, во тоа ќе ви помогне Преклопната маса Confortime (51 x 40 x 40 cm) .

  • Димензии приближно: 51 x 40 x 40 cm
  • Материјал: пластика

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

МАСА ПИК НИК 40*50см ПРЕКЛОП МАЛА Masa pik-nik mala

739 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД