fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Mаса Паула метал-пе ратан кафеава Φ90x75cm Masa paula

4.290 ден

SKU: 140-000031 Категории ,
Сподели:

Градинарска маса Paula pakoworld метал-пе ратан кафеава Φ90x75cm

За оние од вас кои бараат градинарска маса која импресионира со својата естетика и квалитет на градба, серијата Paula е најдобриот предлог за купување.

Технички карактеристики:
* Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење.
* Главно на маса од ЈП ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови. Со заоблени рабови за да се избегнат повреди.
* Стакло: калено стакло 5мм – проѕирно кафеаво.
* Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
* Краевите на потпорните ногарки имаат пластични капаци за заштита на подот од несакано оштетување.
* Се нуди во боја: кафеава.

Димензии на производот:
Должина: 90 cm
Ширина: 90 cm
Висина: 75 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Mаса Паула метал-пе ратан кафеава Φ90x75cm Masa paula

4.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД