fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Маса преклоп фурнир метал пик ник Masa preklop furnir metal pik nik

1.190 ден

Продадено!

SKU: 000190049 Категории ,
Сподели:

Standard е мала преклопна маса создадена за удобен одмор во природа за 2-4 лица. Врвот на масата е цврста медијапан плоча во цврста челична рамка Рамката на моделот е изработена од челични цевки со дијаметар од 16 mm, благодарение на кои масата може да издржи тешки товари. Маса за преклопување. Standard е идеален не само за рекреација на отворено, туку може да се користи и како дополнителен мебел дома или во земјата. Масата е опремена со специјални пластични врвови кои ја прават постабилна.

Големина 70х50 см, висина 60 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса преклоп фурнир метал пик ник Masa preklop furnir metal pik nik

1.190 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД