fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса трпезариска НЕВЕН метал црн дрво орев 120*70*75см Masa neven trpezariska metal crna drvo orev

11.290 ден

SKU: 197-000121 Категории ,
Сподели:

Дали барате трпезариска маса која ќе импресионира со својот едноставен, но елегантен дизајн? НЕВЕН е совршено решение за Вас!
Стабилна површина изработена од висококвалитетна иверица со меламинска облога со отпорност на абење
Конструкцијата е изработена од метални ногарки.

Должина: 120cm
Ширина: 70cm
Висина: 75cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса трпезариска НЕВЕН метал црн дрво орев 120*70*75см Masa neven trpezariska metal crna drvo orev

11.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД