fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Вацело помошна ф46*52см Masa

1.120 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

  • ✔ Лесно преклопување и преносливо: со удобен дизајн, страничната маса може лесно да се преклопува нагоре и надолу брзо, кога масата е преклопена, зафаќа малку простор. Отстранлив и пренослив, тоа е привремена или пикник маса секогаш кога ви треба. Можете да го преклопите или расклопите за неколку секунди без никакво склопување.
  • ✔ Внатрешна или надворешна употреба: Малата странична маса е изработена од метал против ‘рѓа и водоотпорен. Со слој отпорен на абење, оваа странична маса е доволно издржлива за да се постави внатре или надвор.
  • ✔ Отстранлив плех и минималистички дизајн: масата може да се користи како послужавник. Кога ви треба послужавник за послужување со вашите клиенти, тоа ќе биде едноставна и лесна алатка за секаде.
  • ✔Поевтина и попријатна странична маса: поевтина, но квалитетна странична маса за повеќенаменска. Тој е исто така едноставен дизајн и полесен за чистење при секојдневна употреба.
  • ✔Големина и пакување: Масата е со димензии 18,5 x 19,4 инчи кога е проширена и 20 x 18,5 x 1 инчи по превиткување, што е погодно за мали простори. Секоја маса е добро спакувана во добро заштитен картон.
Избери Боја

Бела, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Вацело помошна ф46*52см Masa

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД