fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Mаса Валор метал стакло 120x70x70cm Masa valor metal staklo

2.990 ден

бела
кафеава
сива
SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Valor  маса метално бело-стакло 120x70x70cm

Дали сакате издржлива маса за вашиот балкон или градина која естетски ќе го надгради вашиот простор? Градинската маса Valor е идеална за вас бидејќи комбинира естетика со квалитетна конструкција.

Технички карактеристики:
Стабилна рамка изработена од одличен квалитет на метал со отпорност на стрес и абење. Има заоблени агли за да спречи повреди.
Главно маса изработена од 5mm калено стакло – проѕирен воден бран.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влажност.
Се нуди во бела боја.

Димензии на производот:
Должина: 120 cm
Ширина: 70 cm
Висина: 70 cm

Забелешка:
Производот се испорачува во фабричко пакување и со детален водич за склопување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од фотографскиот приказ на вашиот екран

Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Mаса Валор метал стакло 120x70x70cm Masa valor metal staklo

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД