fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Преносен организер за алишта Prenosen organizer za alista Original price was: 1.200 ден.Current price is: 849 ден.
Продадено!

Масажер за стапала нозе со електрични брановиMasazer za noze na elektricni branovi

Original price was: 600 ден.Current price is: 359 ден.

Продадено!

Шифра: 477412 Категории ,
Сподели:

НАПРАВИ ПАУЗА! ОСЛОБОДЕТЕ ГИ БОЛКИТЕ НА НОЗАТА

масажер за нозе – Мојот блог

Дали вашите стапала се уморни на крајот од денот?

Користењето на овој масажер ќе ви помогне да ги опуштите стапалата и да ги олесните вашите уморни, болни мускули. Уживајте во масажата на стапалото со овој лесен, моќен, пренослив и безбеден масажер.

✅Погоден за луѓе со болни стапала, студени стапала и непријатност.
✅Нискофреквентните импулси на ЕМС ги релаксираат затегнатите мускулни групи
✅ Ја подобрува циркулацијата на крвта

ЗОШТО ДА ГО КУПАМ ОВОЈ МАСАЖЕР?

ЛУЃЕ КОИ ИМ ТРЕБА

Луѓе кои често одат во теретана кога ги завршуваат тренинзите или вежбањето; луѓе кои патуваат на долги растојанија; луѓе кои често возат велосипеди, танцуваат и се искачуваат на планини; луѓе кои сакаат да носат високи потпетици.

6 РАЗЛИЧНИ МОЖИВИ ЗА РЕЛАКСИРАЊЕ НА НОЗАТА

За да се задоволат вашите различни потреби за масажа, може слободно да се комбинираат интелигентни симулациски техники за вештачка масажа според личните преференци и физичкиот стрес.

ПРИСТАВЛИВ И ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ

Нашиот масажер е совршен за стапала од сите големини и тежи само 385 g. Доволно е пренослив за да се користи кога патувате, на работа или гледате телевизија. Земете го со себе каде и да одите.

9 ПРИСПОСОБЛИВ ИНТЕНЗИТЕТ ЗА ОЛАСУВАЊЕ НА ВАШИТЕ НОЗЕ

Масажерите за стапала се 9 нивоа на прилагодлив интензитет кои моментално ги стимулираат акупунктурните точки, го забавуваат физичкиот и менталниот замор и го подобруваат сонот.

Вградено USB ПОЛНЕЊЕ

Вградената литиум полимерна батерија што се полни, долгото траење на батеријата не ве прави никакви проблеми во фитнесот.

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ

Притиснете 2 секунди за да го стартувате системот, а потоа притиснете го копчето ‘M’, притиснете го копчето ‘+’ за да ја зголемите јачината и притиснете го копчето ‘-‘ за да ја намалите јачината. Користете 20 минути на ден 20-40 последователни дена. Подобро е 20-30 минути пред спиење

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Масажер за стапала нозе со електрични брановиMasazer za noze na elektricni branovi

Original price was: 600 ден.Current price is: 359 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД