fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Метален знак Стоп Слика Црвена Metalen znak STOP crvena

949 ден

Сподели:

Божиќен металик украсен знак, идеален избор за празнична декорација на сите простори, создавајќи ја најубавата божиќна атмосфера. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и покрај вашата елка Изработена е од метал за поголема отпорност на паѓање, за да се користи многу години.

Димензии 90x25x25cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Метален знак Стоп Слика Црвена Metalen znak STOP crvena

949 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД