fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Метална рамка лисја metalna ramka lisja

2.990 ден

Сподели:

Содржина на ставка: 1 ЕЕЗ 

Големина (ширина/должина/висина): 120×61 cm Длабочина: 14 cm Тежина: 1.954 kg

Материјал: Метал

Упатство за употреба: 

Избегнувајте користење средства за чистење на производите.

Производите треба да се чуваат подалеку од кисела средина.

Треба да се полира со бришење со сува крпа од време на време.

Производот мора да биде заштитен од удари и удари.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Метална рамка лисја metalna ramka lisja

2.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД