Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модла за отсекување на тесто со новогодишен декор Modla za otsekuvanje na testo set 5/1 728090

99 ден

Продадено!

SKU: 728090 Категории ,
Сподели:

Модла Секачи

Модлите секачите се суштински во кујната, со огромен асортиман на стилови има секачи за секоја пригода, тема или забава.

Секачите се идеални за употреба со пециво, тесто за колачиња, шеќерна глазура и многу други намени.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за отсекување на тесто со новогодишен декор Modla za otsekuvanje na testo set 5/1 728090

99 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД