fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за отсекување на тесто во форма на рака дланка сет 3/1 Modla zakolaci vo forma na raka dlanka

109 ден

SKU: 816216 Категории , ,
Сподели:
  • Сет од 3 рачни секачи за колачиња од челик од хром
  • Достапен во големини 12sm 8sm 7sm
  • Висококвалитетниот секач лесно сече низ сите видови тесто и може да се користи и за сендвичи, фондан или занаетчиска глина – не ја ограничувајте вашата фантазија!
  • За да го максимизирате животниот век на вашите секачи за колачиња, рачно измијте се во топла вода со сапуница и темелно исушете ги со пешкир
  • MБ ви нуди широк спектар на секачи за колачиња за секоја пригода, а ние со нетрпение очекуваме да бидеме дел од вашите печења и прослави!
  • Сите наши секачи за колачиња се одлични како калап за палачинки, или за сечење тесто за колачиња, оризови криспи, фондан, меко овошје, леб, сендвичи, сирење или занаетчиска глина. Можете да се забавувате во и надвор од кујната!
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за отсекување на тесто во форма на рака дланка сет 3/1 Modla zakolaci vo forma na raka dlanka

109 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД