fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Производител за полнети ќофтиња

Ако вашето семејство сака ќофтиња, тогаш вашето семејство сигурно ужива во полнети ќофтиња. Зошто да не им олесните да ги нахраните на целото семејство со овој полнети ќофтиња? Овој уникатен кујнски алат е задолжителен за вашата кујна, кој секој пат ќе испорачува ќофтиња со совршена големина и неполнети.

Производителот на ќофтиња истовремено прави до 4 големи полнети или неполнети ќофтиња за помалку време отколку што би било потребно со рака, со едно притискање. Сè што треба да направите е да ставите месо во белиот држач и да го притиснете месото со помош на црвената алатка за пресување за да создадете џеб. Потоа ги ставате филовите во џебот, потоа додавате месо во црвениот држач и преклопувате или затворате врз полнетите половини и готово.

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Најдобро од сè е што вашите раце не треба да се валкаат додека правите ќофтиња како што обично би правеле. Потребни се само два лесни чекори, само пополнете и притиснете. Овој заштеда на време за ќофтиња е направен од еколошка пластика без BPA, може да се мие во машина за садови и има димензии 9-1/4″ ширина x 10-5/8″ длабока x 1-3/4″ висока. Вашето семејство ќе се прашува како направивте толку многу совршени ќофтиња за толку малку време, но тие ќе бидат премногу зафатени со јадење за да го коментираат овој факт.

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Добијте уникатни идеи за подароци испратени во вашето сандаче еднаш неделно

Уникатните кујнски алаткии како овој се практични и лесни за употреба. Тоа се преведува во помала мака за вас.

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

 

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Полнети ќофтиња - Моќен ќофтиња Лесен производител на ќофтиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла за полнети ќофтиња Modla za polneti koftinja pvc 723910”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за полнети ќофтиња Modla za polneti koftinja pvc 723910

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД