Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модли елки метални за отсекување на тесто Modli elki metel za otsekuvanje na testo set 3/1 724092

58 ден

Продадено!

Сподели:

Модла Секачи

Модлите секачите се суштински во кујната, со огромен асортиман на стилови има секачи за секоја пригода, тема или забава.

Секачите се идеални за употреба со пециво, тесто за колачиња, шеќерна глазура и многу други намени.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли елки метални за отсекување на тесто Modli elki metel za otsekuvanje na testo set 3/1 724092

58 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД