fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модли срце сет 5/1 за отсекување на тесто modli srce

59 ден

Сподели:

 

  • ПОВЕЌЕГОЛЕМИНИ И ШАЕНИ: Вклучува 5 секачи со различни големини со различни бои.
  • РАЗНОСТАВНА УПОТРЕБА: Користете ги секачите за да исечете и обликувате разни намирници како тесто за колачиња, сирење, зеленчук, овошје и леб. Или дозволете им на децата да отсечат прекрасни форми во PlayDoh.
  • ПРИЈАТЕЛНИ ЗА ДЕЦА: Рабовите се намерно пошироки што им овозможуваат на децата безбедно да си играат со секачите
  • ЧУВАЊЕ ЛЕСНО: Едноставно складирајте го на ефикасен и концизен начин бидејќи секоја единица за сечење се вклопува во поголемиот

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли срце сет 5/1 за отсекување на тесто modli srce

59 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД