fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултифункционален држач за четка, џогер, метла 726461/ multifunkcionalen organizer drzac za cetki

119 ден

Сподели:
✅ Малиот, но моќен држач за четка, џогер ќе ви помогне да имате уреден дом. Задоволете ги вашите потреби за складирање и организација
✅ Држачот за четка е направен од ПВЦ материјал, водоотпорен и издржлив за многукратно влечење
✅ Добар додаток за бања: добра алатка за средување на вашата куќа. Ви помага лесно да ја складирате вашата четка, џогер, метла и други алатки за чистење на бања, кујна, гаража, канцеларија итн.
✅ Овој држач за четка, џогер може да се прицврсти на која било мазна и рамна површина како што се керамички плочки, огледало, ѕидови за бојадисување, дрво, пластика, метал, стакло и други површини.

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултифункционален држач за четка, џогер, метла 726461/ multifunkcionalen organizer drzac za cetki

119 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД