fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедилка силиконска Qlux 17573 / cedilka za testenini zelencuk silikonska

300 ден

SKU: 017573 Категории , , Ознака:
Сподели:

Изработено од  еколошка гума / пластика без BPA со високо квалитетен материјал во согласност со стандардите на ЕУ. Не содржи мириси или токсични материи. Можете да го користите безбедно независно дали на мијалник или на работната плоча или маса.  Отпорна на топлина – 20 ° C до 150 ° C
Користете ги овие цедилки што се склопуваат за лесно миење и плакнење на лисјата од салата, овошје, свеж зеленчук, шпагети, тестенини, ориз, киноа, јуфки, компири, брокула, боранија, моркови, спанаќ и друг зеленчук. Фините зрна од ориз не се држат до порите. Заштедува многу простор за вашата кујна и дом, што го олеснува чувањето во која било фиока,

Нема потреба да се грижите за миење на рацете на овој украсен сад за кујнски сито. оваа корпа за цедилка со тестенини Само исплакнете со топла вода или едноставно ставете ја во горната решетка на машината за миење садови за да ја исчистите.

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедилка силиконска Qlux 17573 / cedilka za testenini zelencuk silikonska

300 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД