fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултифункционална вакум пумпа+6 вакум кеси за храна/pumpa vakum i vakum kesi za hrana

679 ден

Сподели:

Име на производ: Мултифункционална мини вакумска пумпа

Комплет (1 електрична пумпа + 2 големи вреќи + 4 мали торби)

Спречува појава на мувла и бактерии и ги одржува хранливите состојки непроменети, а храната е свежа 5 пати подолго без воздух, заштедувајќи пари на долг рок. Заштедете повеќе простор во фрижидерот, направете сè да е уредно и на свое место. Можете да чувате вредни предмети како накит, антиквитети, слики, важни документи, облека (со поголеми торби), чувајте ги набавките за дома, пикник или патување.

Пакетот вклучува:
1 X Електрична пумпа
2 X Големи вреќи
4 X Мали вреќи

Правосмукалка за храна, секогаш свеж правосмукалка или мини вакуумска алатка Red Fish за одржување на свежа храна

Лесен и пренослив, правосмукалката секогаш свежа нема да зазема значителен простор на масата во вашата кујна и лесно може да се складира во вашата кујнска фиока. Исто така, нема кабли или жици и работи на батерии, па можете да го носите на патувања или на семеен одмор.

Seal Vac ја одржува вашата храна колку што е можно свежа. Ставете ги вашите овошја, зеленчук, месо и се што сакате да го чувате свежо во специјално дизајнирани кеси со патент. Потоа, вметнете ја вашата правосмукалка „Секогаш свеж“ директно во дупката во торбата и притиснете го копчето за стартување – моќниот мотор ќе го отстрани воздухот од внатрешноста на торбата, обезбедувајќи целосно затворање што ја одржува свежината и штити од бактерии, оштетување на замрзнувачот и влага што може расипуваат храна.

Користете го Seal Vac за да создадете едноставни и вкусни празни места за оброци идеални за оние со брз начин на живот. Планирајте ги оброците со тоа што ќе бидете сигурни дека вашата храна е свежа и вкусна, а потоа користете ја по потреба.

 

 

Изберете пакет за испорака во опаѓачкото мени десно:

1. Правосмукалка за црвена риба – 30 Еур

  • Напојување: USB 5V
  • Вклучува 4 вакум кеси 25 x 22 cm

2. Always Fresh Seal Vac – 

    • Напојување: 3 x AA
    • Вклучува 3 вакуумски кеси 22 x 17 cm и 3 x 25 x 22 cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултифункционална вакум пумпа+6 вакум кеси за храна/pumpa vakum i vakum kesi za hrana

679 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД