fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Мултифункционална закачалка офингер за алишта/Multifunkcionalna zakacalka za alista

59 ден

SKU: 001230 Категории , , Ознака:
Сподели:

Модниот дизајн ја прави вашата гардероба поубава и уредна. Едноставните дизајнерски закачалки за облека, но ефикасното складирање го решаваат проблемот со организирање на вашата гардероба.

Дизајн со ротација од 360°, слободно закачени под различни агли, девет отвори за поуреден кабинет. Куката може да се ротира за да се ослободи од еден агол.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Мултифункционална закачалка офингер за алишта/Multifunkcionalna zakacalka za alista

59 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД