fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Гарнитура Надин Сет маса софа и 2 табуретки Garnitura Nadin set mas sofa i 2 taburetki

14.990 ден

Категории ,
Сподели:

Инструкции за склопување

Притиснете овдеза да ги преземете упатствата за склопување на производот.


Градинарски салон Nadin сет 4бр сет метал-пе кафеаво-ткаенина сива

Дали барате убав и ергономски салонски сет кој совршено ќе го украси вашиот балкон или градина? Салонот во градината Надин е идеален избор за вас. Неговиот модерен дизајн и модерен дизајн ќе му дадат здив на обнова на вашиот простор.

Технички карактеристики:

Сетот вклучува:
*Една (1) висококвалитетна метална гарнитура со кафеав тапацир од PE ратан. Има перниче со ткаенина со висока издржливост што создава удобност во седиштето и ергономијата која има патент. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
*Две (2) столчиња
*Една (1) маса: Стабилна метална рамка и висококвалитетен PE ратан со отпорност на абење и време. Масата има полистиренска површина.
* Масата и табуретките може да се чуваат под софата, а со тоа ви нудат лесно складирање и врвна ергономија.

Високо издржливи материјали: погодни за надворешна употреба.
Се нуди во кафена боја со сиви перничиња.

Димензија на троседот:
Должина: 140 см
Ширина: 78
см Висина: 89 см

Димензија на столче:
Должина: 56 см Ширина: 46 см
Висина: 30
см

Димензија на маса:
Должина: 118 см
Ширина: 56 см
Висина: 35 см

Забелешки:
Производот се испорачува склопен во неговото фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура Надин Сет маса софа и 2 табуретки Garnitura Nadin set mas sofa i 2 taburetki

14.990 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД