Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тип на контрола: 360° Ротирачки

Вклучува филтер за вода: Да

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Наставак за Чешма Nastavak za cesma 729356”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Наставак за Чешма Nastavak za cesma 729356

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД