fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Новогодишен Држач драпер перде drzac draper perde Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.
Навлака стол новогодишна Navlaka stol novogodisna Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Навлака перница новогодишно 45*45см Navlaka pernica novogodisna

Original price was: 420 ден.Current price is: 319 ден.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Божиќна декорација на домот – можете да ги поставите нашите сезонски навлаки за перници на вашиот софа или на акцентниот стол во дневната соба, кино или во вашата спална соба за дополнителна удобност. тие се исто така совршени за вашите лулашки и рокерски перничиња на тремот за празнична тема
  • Совршена големина – 1 парче слатки навлаки за перници 45*45см . шаблонот е само на предната страна и нема печатење на задната страна, со скриен патент за лесно поставување и отстранување
  • Мека и издржлива – нашата прекривка за перница е мека на допир и удобен додаток на која било софа или столче со акцент. поставете ја оваа рустикална навлака за перница на каучот, фотелјата, креветот или мебелот од двор за да создадете топла и пријатна атмосфера во вашиот дом оваа празнична сезона
  • Декор за дом на фарма – овие црвени весели божиќни перничиња се одличен начин за украсување за празници и годишни времиња. подарете ги овие меки навлаки за перници како внимателен подарок за претстојниот празничен подарок, роденден или подарок за загревање на куќата.
  • Лесно се чисти – украсните навлаки за перници за фрлање се направени од лен што ќе штити од случајно излевање и прскање храна; едноставно перење во машина со ладна вода, сушење на ниско ниво
Избери Модел

Црвена карирана, Црвена Елки, Сребрена, Златна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Навлака перница новогодишно 45*45см Navlaka pernica novogodisna

Original price was: 420 ден.Current price is: 319 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД