fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Навлака перница новогодишно 45*45см Navlaka pernica novogodisna Original price was: 420 ден.Current price is: 319 ден.
Сијалички 4м батерија жичени Sijalicki 4m ziceni baterija Original price was: 150 ден.Current price is: 79 ден.
Продадено!

Навлака стол новогодишна Navlaka stol novogodisna

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Продадено!

Сподели:
  • 🎅【Големина】 Рамната големина на задната обвивка на столчето со капа Дедо Мраз е околу 50*60cm. Комплет од 6-делен навлака за столче за новогодишна капа за декорација на вечера, погоден за повеќето столици. Колку е практично за вашиот секојдневен живот!
  • 🎅【Висок квалитет】 Направено од висококвалитетна, мека, издржлива, еколошка црвена неткаен материјал, мек и удобен материјал, издржлив и може постојано да се користи.
  • 🎅【Класичен дизајн】 На задната страна се закачени имагинативни помпони за да ја направат божиќната вечера поинтересна. Трансформирајте го вашиот дом за да создадете силна божиќна атмосфера.
  • 🎅【Празнична декорација】Зголемете ја празничната атмосфера. Овие новогодишни столчиња со капа директно го покриваат столот, брзо и лесно го осветлуваат вашиот дом. Направете го вашиот Божиќ повозбудлив и потопол.
  • 🎅【Широка употреба】 Навлаката за стол е погодна за декорација на домот, декорација на ресторани или забави итн., за да се создаде силна божиќна атмосфера. Тие можат да се користат како навлаки за столчиња за кујна, покривки за столчиња за јадење, навлаки за столчиња, па дури и за канцелариски столчиња.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Навлака стол новогодишна Navlaka stol novogodisna

Original price was: 200 ден.Current price is: 119 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД