fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Гарнитура НИКОЛАС маса софа и две фотелји Garnitura Nikolas

13.590 ден

Продадено!

SKU: 0020-00-013 Категории ,
Сподели:

 • Направена од тежок челик и плетен од PE ратан отпорен на временски услови, овој пресечен сет на софа е цврст и не лесно се крши по долготрајна употреба. А масата е изработена од багремово дрво со завршница за одржување на убавината. Сите софи и маса се опремени со анти-лизгачки влошки за заштита на подот.
 •  Дизајниран со малку наведнат потпирач за грб и заоблени огради, единечниот стол и седиштата за љубов ќе го сместат вашиот грб и ќе ги одморат вашите раце. Плус, комплетот за градинарски мебел доаѓа со масичка за кафе направена од цврсто дрво од багрем и е идеална за ставање закуски и пијалоци за да го поминете слободното време со вашето семејство или пријатели.
 • Опремени со перничиња за седишта со дебелина од 5 см, нашиот 4-делен сет за мебел од ратан ќе обезбеди врвна удобност и ќе ве натера целосно да се опуштите со мек и висока еластичност сунѓер. Уште повеќе, капакот со скриен патент кој лесно се вади и чисти.
 • Плетен сет за разговор е дизајниран со концизен и рустикален стил, кој е погоден да одговара со различни стилови на декорација. Дополнително, сетот за бистро од ратан не е само совршен декор, туку и практичен за многу надворешни и внатрешни простори, вклучувајќи дневна соба, градина, двор, двор, трем итн.
 •  Целиот хардвер и инструкциите се вклучени за ваша погодност и брзо се склопуваат. Освен тоа, мазната површина на комплетот за маса и столови од ратан може да се исчисти без напор, а вие само треба да ја избришете со влажна крпа.
 • Кафеава / сива боја
 • Градежен материјал: Ратан
 • со перници
 • Должина на маса: 81 см
 • Ширина на маса: 46 см
 • Парчиња: 4бр

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Гарнитура НИКОЛАС маса софа и две фотелји Garnitura Nikolas

13.590 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД