fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ноќна ламба со дрвени нозе 150см*40см 018490/ nokna lamba

1.350 ден

➡🔴РЕТРО ЛИМИТИРАНА ПОНУДА🔴⬅️

зелена
крем
лила
сива
црвена
црна
Сподели:

Најлесен и најдиректен начин за да го вклучите безвременскиот стил во домашното окружување е ноќната ламба… Боја по ваш избор, модерен дизајн…

Димензии на тело: 120см

Димензии на абажур: 20см х 40см

 

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , , , , ,

Избери ногарки

бели, црна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ноќна ламба со дрвени нозе 150см*40см 018490/ nokna lamba”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ноќна ламба со дрвени нозе 150см*40см 018490/ nokna lamba

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД