fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Новогодишни шлајфери Original price was: 300 ден.Current price is: 299 ден.
снешко
Фамилија Снешко 3/1 стиропор со плиш 71828 Original price was: 2.184 ден.Current price is: 1.679 ден.

Новогодишен сет ракавица за подметач за топло Set novogodisen rakavica za toplo i podmetac 717534

Original price was: 160 ден.Current price is: 159 ден.

Шифра: 717534 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

1. Симпатична форма, дише и удобна, прецизна изработка, силна и издржлива.

2. Со врвка, може да се закачи на ѕид, кабинети, кои лесно се складираат.

3. Внатрешната облога е удобна, а материјалот е густ. Може да издржи 250 степени висока температура и да ги заштити рацете.

4. Погоден за микробранова изолација, печка, печење против варење.

5. Без разлика на левата и десната рака

6. Прекрасен Божиќен дизајн

декор

, , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Новогодишен сет ракавица за подметач за топло Set novogodisen rakavica za toplo i podmetac 717534

Original price was: 160 ден.Current price is: 159 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД