fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Шолји со новогодишен декор за кафе soli so novogodekor za kafe

299 ден399 ден

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Нов Новогодишен дизајн! Послужете го вашето кафе со стил со сетот шолји за кафе. Секоја од 4-те шолји има уникатна МАГИЈА. Жичаната решетка прави совршен оквир за поставување во близина на машината за кафе или чајникот. Шолјите за редење на  се безбедни за миење садови и микробранова печка.Погоден е за различни прилики, правејќи го вашиот живот порафиниран. Направете свој вкус и уживајте во одморот. изработен, уникатен дизајн на новитети. Без олово и кадмиум. ​​Чашите се безбедни за миење садови и микробранова печка.

Избери големина

180ml, 280ml

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Шолји со новогодишен декор за кафе soli so novogodekor za kafe

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД