fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож машинка за сечење на јаболко Noz masinka za secenje na jabolko so 8 secila 420015 Fakelmman

159 ден

Категорија Ознаки: , ,
Сподели:

Детали за производот

Вид на храна Овошје
Материјал Пластичен челик
Број на сечила 8
Боја Црвено
Бренд Факелман
Материјал Пластика
Боја Сорти (црвена или зелена)
Материјал за сечилото Метал, нерѓосувачки челик, пластика
Тежина на ставката 48 грама
Облик на сечилото Правоаголни
  • Брзо и чисто: машината за сечење јаболка сече 8 еднакви кришки јаболко и во исто време ја корне напивката од јаболка.
  • Примена: Едноставно нежно притиснете го сечачот на јаболка надолу врз овошјето, а потоа отстранете го стеблото и исечените семки. Парчињата од овошје може да се послужат директно за консумирање
  • Содржина на кутијата: 1 x машина за сечење јаболка од Fackelmann
  • Материјал: Функционален дел изработен од нерѓосувачки челик отпорен на ‘рѓа и дел за рачка изработен од висококвалитетна пластика, лесен за чистење со рака

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож машинка за сечење на јаболко Noz masinka za secenje na jabolko so 8 secila 420015 Fakelmman”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож машинка за сечење на јаболко Noz masinka za secenje na jabolko so 8 secila 420015 Fakelmman

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД