fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож со две сечила за зеленчук и овошје Noz so dve secila za zelencuk i ovosje

99 ден

SKU: 719623 Категории , ,
Сподели:
  • Овој универзален секач е погоден за сечкање зеленчук: зелка бугарска пиперка морков домат краставица компир ротквица кромид

  • Можете да направите тенки парчиња лимон и други цитруси за захаросано овошје! 

  • Исто така, може да ги исецка тенко сирењето и варениот колбас! При миење на залепените остатоци од производот не тропајте, само исплакнете под млаз вода и исушете. 

  • Материјал: Нерѓосувачки челик Должина: 21см Ширина: 6,4 cm Тежина: 186

  • дизајнот варира – По употреба, измијте и исушете!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож со две сечила за зеленчук и овошје Noz so dve secila za zelencuk i ovosje

99 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД