fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Силиконски капаци 6/1 прилагодливи 726935/Silikonski kapaci Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.
Механичка Кујнска вага пластична до 5кг / Mehanicka kujnska vaga Original price was: 400 ден.Current price is: 319 ден.

Нож жичен сајла за кашкавал сирење метал 827180 / noz zicen sajla za kaskaval sirnje metalen zi

Original price was: 260 ден.Current price is: 159 ден.

Шифра: 827180 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:

1, висококвалитетен материјал: изработен од нерѓосувачки челик, жица за сечење сирење ви помага лесно да го исечете блокот од сирење на парчиња. Тој е отпорен на корозија, погоден за повеќето блокови од сирење, може да заштеди многу време и напор.
2 прилагодлив дизајн: можете да ја прилагодите дебелината според вашите потреби. Може да го навалите сечачот за сирење, прилагодувајќи ја дебелината до максималната големина за поголеми коцки сирење и одржувајќи рамен агол за тенки парчиња сирење.
3, цврста структура: машината за сечење сирење е направена од легура на цинк и жица од нерѓосувачки челик. Со цврста структура, не е лесно да се скрши и може да се користи долго време. Удобната рачка е лесна за држење.
4, лесен за чистење: по употреба, можете лесно да го исчистите сечачот за сирење со сапун и вода, лесно можете да го чувате сечачот со дизајнот на дупката или да го ставите во фиоката, многу погодно.
5, широка примена: машината за сечење сирење е погодна за правење разни чинии со сирење или сендвичи со сирење, или како подарок за љубителите на сирење. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте ја нашата служба за корисници.
Спецификации:
Материјал: Не’рѓосувачки челик
Големина (приближно): 150x115x1 5mm
Пакување: opp

Список на пакување:

1 * машина за сечење сирење

Под точки:

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож жичен сајла за кашкавал сирење метал 827180 / noz zicen sajla za kaskaval sirnje metalen zi

Original price was: 260 ден.Current price is: 159 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД