fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ранер со новогодишен декор 43*28см Raneri so novogodisen dekor coja Original price was: 90 ден.Current price is: 89 ден.
Капа со новогодишен декор kapa so novogodisen dekor Original price was: 287 ден.Current price is: 139 ден.

Облога навлака за вино со новогодишен дизаин navlaka za vinio so novogodi[en dizain

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Идеален подарок: Божиќната винска покривка е идеален подарок за вашето семејство, пријател и љубител на виното за Божиќ
  • Материјал: Изработен од памук и кадифен, празничниот џемпер од шише е висококвалитетен и издржлив
  • Примена: Божиќната облека од шише со вино може да направи шишето вино да изгледа попривлечно
  • Големина на облека за новогодишно шише: L*H: 13*30cm 
  • Повод: Божиќниот џемпер од шише може да се користи дома, ресторан, хотел и бар
Избери Модел

Дедо Мраз, Снешко

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Облога навлака за вино со новогодишен дизаин navlaka za vinio so novogodi[en dizain

Original price was: 260 ден.Current price is: 199 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД