Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Очила декоративни ocila dekorativni 717637

89 ден

SKU: 717637 Категории ,
Сподели:
  • Рамки за божиќни светкави очила за забава, погодна големина за повеќето луѓе.
  • Стиловите на нашите божиќни очила се исто така разновидни, вклучувајќи божиќна јазол, има флеш пудра што ве прави да блескате под светлата и да се истакнувате на забавите.
  • Можете да ги носите овие преслатки очила за забава на божиќните забави за да бидете модерни и да бидете во фокусот на толпата, да го направите вашиот Божиќ импресивен и незаборавен.
  • Креативните и смешни очила се направени од пластика, убави и стилски за кои може да се примени многу пати; должината на секоја рамка е околу 14см , а ширината е околу 4,5см
  • Прекрасни божиќни услуги за празнични забави и фото кабини, совршен подарок за семејството, децата и вашите пријатели.

 

Избери модел

1, 2

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Очила декоративни ocila dekorativni 717637

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД