fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Огледало самолепливо овално 40*60см / Ogledalo samoleplivo ovalno

379 ден

Сподели:

За овај производ

  • 【Акрилен материјал】 Самолепливото огледало е направено од акрилен материјал кој има мазна површина и добра текстура, што е побезбедно и може да избегне гребнатини и нема да се скрши; Опремен со самолепливи налепници кои можат да се залепат на мазни ѕидови. Секоја налепница за огледало е прикачена со заштитна фолија на предната страна, откинувањето на фолијата може да го покаже одразот на огледалото.
  • 【2MM Дебелина】Дебелината на нашето огледало е 2MM. Во споредба со обичните огледала со дебелина од 1mm, нашето огледало изгледа почисто, поструктурно и пореално.
  • 【Рефлективен ефект】Нашето акрилно огледало со рефлективен ефект може да се примени за убави украси; Рефлектирачките површини можат да направат просторот да изгледа поголем и посветол; колку ѕидот е порамен, толку е подобар одразот.
  • 【Широка примена】 Акрилниот огледало може да се користи како внатрешна декорација за да се постигне рефлексија на огледалото, правејќи го внатрешниот простор попростран, погоден за спални соби, дневни соби, бањи, соблекувални, кујни, спортски сали, канцеларии итн. користете го ова за да го зголемите просторот или да ги осветлите темните ѕидови за да го направите вашиот дом да изгледа поинаку и попривлечно.
  • Димензија 40*60см

Димензии 40 × 60 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Огледало самолепливо овално 40*60см / Ogledalo samoleplivo ovalno”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Огледало самолепливо овално 40*60см / Ogledalo samoleplivo ovalno

379 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД