fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Огледало со закачалки 33cm x 32cm

Original price was: 440 ден.Current price is: 349 ден.

Продадено!

Шифра: 0722240 Категории , Ознака:
Сподели:

Погледнете се брзо пред да излезете од дома!

Организирајте го вашиот дом со оваа компактно хексагонално огледало со полица и четири куки за лесно складирање на палта, чанти или опрема за миленичињата во влензниот пред простор или за складирање на прибор за лична хигиена и крпи во бањата!

 

Димензии 32 × 33 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Огледало со закачалки 33cm x 32cm

Original price was: 440 ден.Current price is: 349 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД