fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ограда со платформа и зелени лисја од бршлен 3*1м Ograda so platforma i zeleni lisja so brslen Original price was: 1.950 ден.Current price is: 1.490 ден.
Подна трева гумирана 1*5м ролна Podna treva Original price was: 5.600 ден.Current price is: 2.800 ден.
Продадено!

Ограда трева со жичена платформа 3*1м Ograda treva so platforma

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.849 ден.

Цена на 1м2 е 617ден.

Продадено!

Шифра: 000190230 Категории , ,
Сподели:
  •  Фактор на сенка: 100%
  • Брза и лесна за инсталирање, оваа зелена ПВЦ жива ограда обезбедува оптимална приватност во градините, базените и терасите.
  • Без одржување, заштитен со ултравиолетови зраци, така што ќе ја задржи својата боја и отпорен на оган за безбедност.
  • Доаѓа во ролна и бара поддршка како што се едноставни столбови, шина на палубата, ѕид од тули, панели за оградување итн. Може да се користи во затворен простор за настани и забави, или на отворено за постојан екран.
  • Е прибл. Дебелина од 10-25 мм. Четинарот е двостран и е изграден на конструкција од поцинкувана жица. Имајте на ум дека е можно да се види преку овие производи до одреден степен.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ограда трева со жичена платформа 3*1м Ograda treva so platforma

Original price was: 2.500 ден.Current price is: 1.849 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД