fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за фиока со пет прегради 007207 Organizer za fioka so pet pregradi

79 ден

Продадено!

Сподели:

Организер со пет прегради кое треба да го има секое домаќинство кое сака да има организирани фиоки ,изработен од квалитетна пластика.

Димензии : 85x275x65 мм

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за фиока со пет прегради 007207 Organizer za fioka so pet pregradi

79 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД