Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа за фриждер 14*32*17см Организер 110496 Stalaza Organizer frizider

99 ден

бела
проѕирна
розе
светло плава
Сподели:

Компактен организатор за кујнска пластична корпа

  • Пластичнакорпа за овошје зеленчук со рачка Домашна кујна Фрижидер Складирање уреден организатор
  • 100%сосема нов и висококвалитетен
  • Материјал: стр
  • Нетоксичен и без мирис
  • Шуплив дизајн, вентилација за да се спречи појава на мувла
  • Практично со рачката на високо ниво.
  • Совршено складирање за овошје, зеленчук, книги, играчки, ситници итн.
  • Идеален е и за чување овошје, јајца и зеленчук во фрижидер за да заштедите простор
  • Може да се користи во кујна, дом и канцеларија
  • Димензија:135x315x175 мм

organize

Димензии 135 × 315 × 175 cm
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа за фриждер 14*32*17см Организер 110496 Stalaza Organizer frizider

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД