fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за фрижидер organizer za frizider 10886

Original price was: 160 ден.Current price is: 109 ден.

Продадено!

Сподели:

Компактен организатор за кујнска пластична корпа

  • Пластичнакорпа за овошје зеленчук со рачка Домашна кујна Фрижидер Складирање уреден организатор
  • 100%сосема нов и висококвалитетен
  • Материјал: пластика
  • Нетоксичен и без мирис
  • Шуплив дизајн, вентилација за да се спречи појава на мувла
  • Практично со рачката на високо ниво.
  • Совршено складирање за овошје, зеленчук, книги, играчки, ситници итн.
  • Идеален е и за чување овошје, јајца и зеленчук во фрижидер за да заштедите простор
  • Може да се користи во кујна, дом и канцеларија
Димензии 16 × 28 × 17 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за фрижидер organizer za frizider 10886”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за фрижидер organizer za frizider 10886

Original price was: 160 ден.Current price is: 109 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД