fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за храна за фрижидер 016378/organizer za hrana

139 ден

Шифра: 016378 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

✅ Практичен организер за фрижидер, кој заштедува простор и совршено ја организира храната, овошјето, зеленчукот и друго. Удобната рачка на организерот го олеснува отстранувањето и складирањето во фрижидер.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за храна за фрижидер 016378/organizer za hrana

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД